Impossible Life
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


impossible life - r.p.g
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ed,Edd si Eddy?O.O

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Abigail

Abigail


Mesaje : 9
Data de înscriere : 08/06/2010

Ed,Edd si Eddy?O.O Empty
MesajSubiect: Ed,Edd si Eddy?O.O   Ed,Edd si Eddy?O.O EmptyMar Iun 08, 2010 11:28 am

Stateam intinsa in pat,pe burta,dand din picioare,zgaltaind patul.Ma uitam ca de obicei la desen animate,razand la fiecare faza amuzanta.
Sus In jos
Liah.

Liah.


Mesaje : 17
Data de înscriere : 08/06/2010

Ed,Edd si Eddy?O.O Empty
MesajSubiect: Re: Ed,Edd si Eddy?O.O   Ed,Edd si Eddy?O.O EmptyMar Iun 08, 2010 11:37 am

Se apropie de uşa tipei , neştiind cine stătea acolo , but deh nu cunoştea pe nimeni şi se gândi ca orice tâmpit să bată la o uşă necunoscută.
Sus In jos
Abigail

Abigail


Mesaje : 9
Data de înscriere : 08/06/2010

Ed,Edd si Eddy?O.O Empty
MesajSubiect: Re: Ed,Edd si Eddy?O.O   Ed,Edd si Eddy?O.O EmptyMar Iun 08, 2010 12:09 pm

Am dat sonorul mai incet si mam dus la usa,impiedicanduma de toate lucrurile din camera.
-Da?
Sus In jos
Liah.

Liah.


Mesaje : 17
Data de înscriere : 08/06/2010

Ed,Edd si Eddy?O.O Empty
MesajSubiect: Re: Ed,Edd si Eddy?O.O   Ed,Edd si Eddy?O.O EmptyMar Iun 08, 2010 12:13 pm

Afişă un zâmbet copilăresc privind-o pe fată , asta da tipă happy. replică în sinea sa.
-Bună. Sper că nu te deranjez sau ceva..
Sus In jos
Abigail

Abigail


Mesaje : 9
Data de înscriere : 08/06/2010

Ed,Edd si Eddy?O.O Empty
MesajSubiect: Re: Ed,Edd si Eddy?O.O   Ed,Edd si Eddy?O.O EmptyMar Iun 08, 2010 12:14 pm

-Ma uitam la desene si daca ma uit la desene da ma deranjezi,glumeam,poti intra daca vrei.am spus facandui loc in timp ce am topait aruncanduma in pat,regland din nou sonorul la televizor.
Sus In jos
Liah.

Liah.


Mesaje : 17
Data de înscriere : 08/06/2010

Ed,Edd si Eddy?O.O Empty
MesajSubiect: Re: Ed,Edd si Eddy?O.O   Ed,Edd si Eddy?O.O EmptyMar Iun 08, 2010 12:19 pm

Merse ca un copil , aruncându-şi pe podea conversele aruncându-se în pat.
-Yey~ Desene!
Sus In jos
Abigail

Abigail


Mesaje : 9
Data de înscriere : 08/06/2010

Ed,Edd si Eddy?O.O Empty
MesajSubiect: Re: Ed,Edd si Eddy?O.O   Ed,Edd si Eddy?O.O EmptyMar Iun 08, 2010 12:21 pm

-Shh aici e partea importanta cand se cearta Dublu D cu Ed "Fesul pute" "Ba nu bluza pute"
Sus In jos
Liah.

Liah.


Mesaje : 17
Data de înscriere : 08/06/2010

Ed,Edd si Eddy?O.O Empty
MesajSubiect: Re: Ed,Edd si Eddy?O.O   Ed,Edd si Eddy?O.O EmptyMar Iun 08, 2010 12:35 pm

Se uită la tipă cu coada ochiului.
-Nee..eu sunt Liah. se prezentă scurt.
Sus In jos
Abigail

Abigail


Mesaje : 9
Data de înscriere : 08/06/2010

Ed,Edd si Eddy?O.O Empty
MesajSubiect: Re: Ed,Edd si Eddy?O.O   Ed,Edd si Eddy?O.O EmptyMar Iun 08, 2010 1:47 pm

-Abby,incantata.
-Si cati ani ai Liah?
Sus In jos
Liah.

Liah.


Mesaje : 17
Data de înscriere : 08/06/2010

Ed,Edd si Eddy?O.O Empty
MesajSubiect: Re: Ed,Edd si Eddy?O.O   Ed,Edd si Eddy?O.O EmptyMier Iun 09, 2010 11:51 am

-De asemenea. zâmbi scurt.
-Şaptişpte. Tu?
Sus In jos
Abigail

Abigail


Mesaje : 9
Data de înscriere : 08/06/2010

Ed,Edd si Eddy?O.O Empty
MesajSubiect: Re: Ed,Edd si Eddy?O.O   Ed,Edd si Eddy?O.O EmptyMier Iun 09, 2010 12:01 pm

-Pai si eu tot ata,de obicei sunt mai mica ca totii cei din jur,cred ca azi e o zi speciala.
Sus In jos
Liah.

Liah.


Mesaje : 17
Data de înscriere : 08/06/2010

Ed,Edd si Eddy?O.O Empty
MesajSubiect: Re: Ed,Edd si Eddy?O.O   Ed,Edd si Eddy?O.O EmptyVin Iun 11, 2010 1:42 am

-Eh , şi eu de asemnea. dădu' din umeri.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ed,Edd si Eddy?O.O Empty
MesajSubiect: Re: Ed,Edd si Eddy?O.O   Ed,Edd si Eddy?O.O Empty

Sus In jos
 
Ed,Edd si Eddy?O.O
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Impossible Life :: Vilă :: Camere-
Mergi direct la: